Kurumsal

Biz Kimiz?

Yüksek çalışma standartları, hizmet kalitesi, eğitimli personeli, sektörel hizmet planları, çevreci temizlik ürünleri ve ileri teknolojiye sahip ekipman seçimi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, temizlik, güvenlik, bina ve entegre tesis yönetimi konularında hizmet vermektedir. Bugün büyük kurumlar ve gruplar verimlilik artışı sağlamak amacı ile sahip oldukları tesislerin yönetimini profesyonel hizmet ve yönetim şirketlerine devretmektedir.

Tesis yönetim hizmetleri ile uygulamalarının, profesyonel işletmelere devredilmesi, bu tesislere ve hizmetlerine değer katılmaktadır. Hizmet ve Kalite anlayışı, sektörde liderliği ile tescillenmiş ANKATEM olarak, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, odaklanır, planlar, gerçekleştirir, bu sorumlulukla, mükemmel hizmeti verebilmek için kendimizle yarışırız.


Misyon

Organizasyonların ana faaliyetlerini yürütebilmesi ve yapılarda kaliteli yaşam ve çalışma ortamının sağlanabilmesi için, uzman, kaliteli, deneyimli kadrosuyla yüksek standartlı, ekonomik, geniş tabanlı hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarının tümünü en iyi şekilde karşılayabilmektir.

Vizyon

Ülkemizde ve uluslararası platformda saygınlığıyla tanınan, sürdürülebilir başarı için kalıcı ve katma değerler yaratan, sektörün tercih edilen, lider firması olarak kalmak için sürekli kendimizle yarışmaktır.