İç/Dış Cam Temizliği

Cam temizliği hizmeti yapmış olduğumuz hizmetlerin en önde gelenlerindendir. Yağmur ve rüzgarlı havalarda, camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak kirlenmeler meydana gelir. Bu camlar uzun zaman temizlenmediği takdirde cam üzerinde kir tabakası (cam pası) oluşur. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için camlarınızın en az 3 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir.

ANKATEM olarak; cam temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor. Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.

ANKATEM olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendinimizi sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız; Ankara cam silme sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz…