Endüstriyel Alan Temizliği

Endüstriyel alanlarda temizliğin detaylı olarak ve belirli periyotlar ile yapılması gerekmektedir. Genellikle endüstriyel alanlarda günümüz teknolojisi ile de geliştirilen kuru buz tekniği ile temizlik yapılmaktadır. Endüstriyel alanların içerisinde bulunan diğer sanayi alanlarında da kuru buz tekniği ile temizlik yapılmaktadır. Kuru buz ile temizlik tekniğinin endüstriyel alanda sıkça kullanılmasının sebebi maliyet açısından düşük olmasıdır.

“Endüstriyel alan temizliği” yapılırken çalışan makinelerin durdurulması ve çalışmaya devam etmesi gerekmektedir. İş düzeninin aksam-adan aynı zamanda temizlik sorununun da halledilmesi gerek-mektedir. Seçeceğiniz endüstriyel alan temi-zliği firması sadece görünen kısım-ları temizlememelidir. Zeminleri detaylı olarak temizlemeli ve ayrıca dezenfekte etmelidir. Kablo temizliği yapılırken kablo yapılarını değiştirmeden ve kablolora zarar vermeden temizlik yapılmalıdır.

Endüstriyel alanların temizliği için, temizlik seçeneklerine göre profesyonelliğin ve personelin üst seviyede olması gerekmektedir. Özellikle makine ve donanımsal temizlikler için personel tecrübesi ve iş deneyimi çok önemlidir.

Tüm bunların dışında fakat endüstriyel alan olarak tanımladığımız, sunucu odaları, bilgisayar ve santral odaları temizliği de yapmaktayız. Büyük ADSL Wi-fi santralleri, barındırma hizmeti sunan bilişim firmalarına profesyonel temizlik sunmaktayız.