Bina Temizliği

Temizlik sırasında kullanılan tel, sünger, bez gibi malzemeler müşterinin yanında paketinden çıkarılır ve iş bitiminde çöpe atılır. Mutfakta kullanılan kovalar ve malzemeler ile banyo, tuvalet gibi kısımlarda kullanılan kovalar ve malzemeler farklıdır. Evinde buharlı temizlik isteyen müşterimize bir çalışan daha fazla gönderip, evin bütün kısımlarının buharlı temizliği yaptırılır. Müşterilerimizin istediği bütün temizlik hizmeti alanlarında, kendilerine en iyi hizmeti vereceğimiz taahhüt ediyoruz.

Apartman temizlik firmaları, apartman temizlik şirketi, apartman temizlik firması, site temizliği, merdiven temizliği, mobil kapıcılık, bina temizliği, bina yönetimi, site yönetimi, apartman yönetim hizmetlerimiz vardır. Binaların siteleri apartmanların kapıcı dertlerine son vermekteyiz. Sizlere en uygun fiyarlara kapıcılık hitmeti vermekteyiz. Kapıcı derdine son,apartman sitelerde apartman görevlisi, site görevlisi, apartmana kapıcı, siteye mobil kapıcılık hizmetleri vermekteyiz. Aparman temizliği fiyatları, site temizliği fiyatları, apartman site temizlik ücretleri, temizlik ücretleri, en uygun fiyatı bizde bulacaksınız.

Binanızın durumu göre haftada bir veya iki şeklinde temizliklerini yapıyoruz. Bina çevresi, sığınak, kömürlüklerin içleri hariç oto parkın süpürülmesi ve temiz tutulması.

Binanın temizlikleri haftada 1 veya 2 olarak yapılır. Düzenli hizmetler günlük veya haftada bir, onbeş günde bir ayda bir olarak düzenlenir. Apartman temizliği site temizliği bina temizliği merdiven temizliği ‘nde sizler için kapıcı maliyetini azaltmak ve daha fazla hizmet vermekteyiz. Kapıcı SGK mı yapmadılar maaşımı alamadım fazla çalıştım derdine sizler için son veriyoruz. İşimiz sizlere en uygun fiyata kapıcılık hizmetleri vermektir.